سلام

امشب پستم نمیاد. یعنی میاد ها دو تا هم پست دارم اما یه مشکل داره یکیش باید درست ویرایش بشه که حسش نیست 

دومی هم که ویرایش شده هست توی دفتر هست و باز حسش نیست 

حالا میپرسید چرا حسش نیست؟

عرض میکنم خدمتون

بنده امروز از اون صبح که بیدار شدم علی رقم اینکه چهارشنبه نبود ( من سادات هستم) و از دنده ی راست هم بیدار شدم اما مثل دور از جون شما سگ پاچه میگرفتم. 

از سر صبح شوهر جان که کلی اخم و تخم کردم و ایشون رو فرستادم سر کار. تا گیردادن به مامانم که چرا دوستشون ازم تشکر نکردن بخاطر کاری که انجام دادم براشون! تا باز هم یک راننده ی دیوانه توی خیابون که فریاد هام رو سرش کشیدم 

حالا اینا به کنار امروز دندون پزشکی هم بودم 

برای همین اصلا توانایی نوشتن ندارم نمیخوام خراب بشه.

فعلا به تعمیرات پیج میپردازیم. یعنی پیدا کردن یک قالب مناسب تا فردا خدمت برسیم با پستی جدید در مورد آقا پلیسه مهربون 


پی نوشت:

امروز با اینکه بسیار سگ اخلاق بودم که دلیلش هم می دونم چیه توی راه برگشت از دندان پزشکی وقتی توی ترافیک گیر کرده بودم کلی کار مفید انجام دادم. نمیدونم چرا همه مریض شدن. مامی جانم . مامان جانم ( همون که خیلی با تکنولوژی رفیقه) . مامان و بابای مامای جان هم در اصفهان تک و تنها مریض شدند و حاشون بده. مامان شوشو جون هم سرما خورده که شوهر جان به من نگفت.

خلاصه توی ترافیک به همشون زنگ زدم و احوال پرسی کردم. کلی هم خودم رو برای مامان شوشو لوس کردم قراره پنچ شنبه چشمشون به دیدار عروسشون روشن بشه . 


راستی من تا فردا شب همین طور ممکنه قالب عوض کنم. هرکسی اومد نظری هم در مورد قالب بده و یه مشخصات هم بده که من بدونم کدوم رو میگید!! تاریخ : یکشنبه 1 دی 1392 | 23:22 | نویسنده : بانوی ماه | نظرات (11)
.: Weblog Themes By BlackSkin :.