سلام 

یادتونه چند وقت پیش از مدیر ساختمون نوشتم توی این پست.

خوب ما یکمی مشکل جای پارک داریم فعلا. جایی که ما پارک میکردیم رو قبلا هم گفتم فعلا داربست زدند و فقط یکی از واحد ها میتونه پارک کنه. ما هم کنار باغچه پارک میکنیم یا اگر یکی از همسایه ها ماشینش نباشه ( یک همسایه ی خاص) با هماهنگی قبلی جای اون پارک میکنیم. 

روز پنچ شنبه اون همسایه ای که کنار داربست توی حیاط پارک میکنه رفت سفر تا همین امروز صبح و من میدونستم. 

خلاصه دیشب که اومدیم اونجا پارک کردیم. این همسایه ی فضول ما که مدیر ساختمان هم هست اونجا بود 

شروع کرد به اشاره و بعد که پیاده شدیم گفت اینجا پارک نکنید جای آقای فلانی هست. گفتم ایشون تشریف بردن سفر و نیستند. گفت میاد غرش رو به من میزنه گفتم نگران نباشید تشریف بیارن زنگ ما رو میزنن خودشون میدونن و بلد هستن و رفتم. 

بچه ها باورتون نمیشه که تا صبح اونجا کشیک میداد. صبح خیلی زود حدود ۷:۳۰ شوهرم رفت دید پایین دم ماشینه. 

شروع کرده به اینکه چرا به حرف من گوش نکردید اصلا شما حق ندارید ماشین اینجا بیارید . شوهرم هم گفته من اینجا مهمانم شما با پدر خانمم حرف بزن. 

خلاصه الان اومد دم در سرم سوت کشید 

یک عالمه دروغ سر هم کرد و به بابام تحویل داد. و اینکه اون طرف اصلا شما حق ندارید پارک کنید چون خونتون سمت راست هست !!! اینقدر دروغ گفت که نگو بعدم رو کرد به من گفت تو مثل دخترم می مونی منم دیگه داغ کرده بودم گفتم نه خیر من ( اشاره به بابام) دختر ایشونم و افتخار میکنم ایشون بابامه شما هم به هیچ عنوان نه بابامی نه مثل بابام. 

آخرش هم گفتم شما اگر مدیر ساختمانی به مسائل ساختمان رسیدگی کن به جای به جون هم انداختن همسایه ها. 

آخه دو هفته پیش بهش گفتم این در پارکینگ خرابه نصفه باز میشه اصلا گوش نکرد. 


پی نوشت: 

۱- دیشب خیلی راضی شدم از جوابم اما باید همون جا ختم میشد. امروز خیلی زیاده روی کردم اما از دروغ و ریا کاری بدم میاد و اینم داشت پشت سر هم نسبت به شوهرم دروغ میبافت. گرچه بابام جوابش رو داد اما منم مثل فنر چند باری در رفتم. که شاید بهتر بود اصلا در اتاق رو میبستم و یک موسیقی بلند میذاشتم تا دروغ هاش رو نشنوم 

هورمون ها حسابی قاطی کرده :)) 

۲- پازل رو به اتمام هست. امشب تمام میشه. 

تاریخ : شنبه 5 بهمن 1392 | 20:16 | نویسنده : بانوی ماه | نظرات (16)
.: Weblog Themes By BlackSkin :.