سلام

دیشب میخواستم پستی بنویسم در مورد دروغ که دیدم دعوت شدم به یک پست خاص.

خاتون عزیزم توی وبلاگش از من دعوت کرده که در مورد آرزوهام بنویسم. آروزهای برآورده شده. شاید در نگاه اول خیلی آسون بیاد اما فکر من رو از دیشب به خودش مشغول کرد. قرار بر اینه که چند تا آرزو رو که برآورده شده بگیم.


 خوب شاید اولین آروزی برآورده شده ی من که همین تازگی ها هم رخ داده حل شدن مشکلی بود که مدت ها بود برام پیش اومده بود و هر روز آرزو میکردم که همه چیز درست بشه تا به آرامش نسبی برسم. که خدا رو شکر درست شد.دومین آرزوی من داشتن یک دوست خیلی خوب بود چون تنهایی رو دوست ندارم. گرچه ارزوی من با فاصله به حقیقت پیوست اما مهم دل است که بهم نزدیک باشد نه فاصله ی فیزیکی. و از داشتن دوست هایی که دارم و واقعا دوستشون دارم به خودم میبالم. باید بهشون همیشه بگم که مرسی که هستید. و اما سومی : زمانی که من دانشگاه درس میخوندم توی ایران بخاطر نفرتی که از رشته ی تحصیلیم داشتم همه ی درس ها رو با نمره ی لب مرزی پاس میکردم که فقط پاس کرده باشم. و همیشه آرزو داشتم ای کاش منم از درس خواندن لذت ببرم و درس رو بخاطر خودش بخونم نه نمره. الان رشته ام رو اونقدری دوست دارم که من رو در گروه شاگردان برتر کالج قرار داده با معدل خیلی بالا چیزی که سالها آرزوی قلبیم بود.


خوب من هم سه نفر رو به این پست که ساده هم نیست دعوت میکنم 


نفر اول : باران پاییزی از وبلاگ ذهن زیبا


نفر دوم : پرنیان نازنین از وبلاگ خدایا روح زخمی ام را ببوس

 و

نفر سوم : زویا ی عزیز ( خانم دکتر ) از وبلاگ همه ی اون چیزی که توی ذهنمه.پی نوشت:

۱- امروز یک هدیه ی خیلی قشنگ گرفتم از یک دوست خیلی خوب. جدا از هدیه که خیلی زخمت کشیده بود من رو هیجان زده کرد. راستش من عاشق سورپرایز هستم. تاحالا هم خیلی کم پیش اومده کسی من رو سورپرایز کنه. این از اون مواقع بود. 

۱- فردا صبح عازم مشهد هستم و سه شنبه بر میگردم. برای همه دعا میکنم

۲- امروز باز بازار بزرگ تهران بودم اینقدر که امروز موتور توی خیابون دیدم توی عمرم موتور ندیدم :)))

۳- قالب رو عوض میکنم چون چشم های خیلی از دوستان اذییت شده. همون قالب قبلی رو گذاشتم. مشکلی بود باز بگید لطفا 

تاریخ : یکشنبه 20 بهمن 1392 | 23:05 | نویسنده : بانوی ماه | نظرات (17)
.: Weblog Themes By BlackSkin :.